Teenused

Kõik teenused

Ummistuste likvideerimine

Toru SOS OÜ teostab torude puhastust, survepesu ja kanalisatsiooniummistuste kõrvaldamist, kaasaegse tehnikaga ning seadmete abil. Kanalisatsiooni komplekspuhastamine, utiliseerimine ning mustuse ja ummistuste eemaldamine spetsiaalsete puhastusvahendite abil. Avariiteeninduse kogenud spetsialistid kõrvaldavad operatiivselt avariiliste kanalisatsioonitorude lõhed hüdrodünaamilise survepesu abil, manuaalse ja tehnilise puhastuse abil ning kommunikatsioonide termokeemilise ja termilise töötlemise meetodite abil.

Pakume torustike ummistuse likvideerimise teenust nii füüsilistele, kui ka juriidilistele isikutele.  Meie teenindame korterelamuid, eramaju, kortereid, tööstuslike ja teenindusobjekte. 

Korterite puhul tegeleme erinevate ummistuste  likvideerimisega: kanalisatsioonitorude läbipesu Kärchneriga, kraanikausi ummistuse likvideerimine, koos haisuluku avamisega, vanniummistuste likvideerimine haisuluku lahtivõtmisega, trappide puhastus jne.

Majasiseste ummistuste likvideerimine, püstikute lahtivõtmine, puhastamine luukide kaudu, puhastamine keldriluukide kaudu, majasisendi puhastus kinnistukaevu kaudu.

Kanalisatsioonitorude survepesu: välisummistuste likvideerimine – kinnistukaevu survepesu ja fekaali väljavedu, koos sisendustoru puhastamise ja pesuga.

Tööstuslike objektide puhul tegeleme sise- ja välistrasside ummistuste likvideerimisega, lisaks rasvapüüdurite puhastusega.

Ummistuste ennetamiseks on mõistlik teostada torustike ja kaevude läbipesu juba siis, kui on märgatud, et vee äravool on halvenenud. Aja jooksul kihistub torustike sisepinnale mustus, prügi, rasvad, rooste jne ning üks tõhusam viis probleemi lahendamiseks on torustike ja kaevude pesu tugeva survega.

Tallinna linna piires on kohalesõit tasuta. Eraisikutega arveldame kohapeal sularahas või kaardimaksega. Minimaalne tasu väljakutse eest on esimese tunni hind, vastavalt hinnakirjale.

Vee-, kütte-, avariiteenused

24 tundi / 7 päeva nädalas

 

HELISTAGE 58224263HINNAKIRI

Kirjuta meile

Info

Toru SOS OÜ Reg.kood: 12620564

Lastekodu 48, Tallinn 10144

infotorusos@gmail.com

6357752, +372 58224263

Lastekodu 46, Tallinn

Võtame vastu makseid krediitkaartidega

Võtame vastu makseid krediitkaartidega

< !--
Andy Tran

58224263

HELISTAGE MEILE

--->