Teenused

Kõik teenused

Küttesüsteemide hooldus

Küttesüsteemi hoolduse vajadus on tingitud asjaoluga, et ekspluatatsiooni jooksul koguneb torudesse, radiaatoritesse ja katlasse katlakivi, rauaühendeid ja muu sodi. See põhjustab soojusülekande halvenemist ja suurendab energiatarbimist. Umbes 0,2 mm paksune sademekiht soojusvahetis vähendab selle võimsust ca 40%. Seetõttu reeglina teostatakse küttesüsteemi soojusvaheti läbipesu, vähemalt kord aastas vahetult enne kütteperioodi algust. Kogu küttesüsteemi läbipesu vajadus selgitatakse välja koos asjatundjaga pärast süsteemi ülevaatust. Läbipestud radiaatorite soojuseraldus suureneb ja süsteemi eluiga pikeneb.  

Küttesüsteemi hooldamisel on väga oluline ka süsteemi tasakaalustamine, mis võimaldab ühtlustada ruumide temperatuuri ja vältida ala- ja üleköetud piirkondi. Olenevalt küttesüsteemi tüübist paigaldatakse liiniseadeventiilid püstikute reguleerimiseks ja termostaatventiilid radiaatorite reguleerimiseks.  

Kõige olulisemad perioodilised küttesüsteemi hooldustööd on:

  • soojusvaheti keemiline läbipesu
  • küttesüsteemi tasakaalustamine
  • keskkütte automaatika kontroll ja seadistamine
  • tsirkulatsioonipumpade kontroll
  • visuaalne ülevaatus
  • filtrite puhastus ja vahetus 
  • paisupaagi eelrõhu kontroll
  • kontrolli tulemusel ilmnenud probleemide kõrvaldamine

Kõik protseduurid ja toimingud fikseeritakse hoolduspäevikus.

Kõige mugavam viis küttesüsteemi hoolduse korraldamiseks on hoolduslepingu sõlmimine. Lepingus fikseeritakse hooldustööde regulaarsus, avariiolukordade lahendamise kord. Korterelamu hooldamine ja tehniline teenindamine on kliendile eriti mugav siis, kui hooldusettevõttel on ööpäevaringne ligipääs hoone tehnosüsteemide juurde. Avariiolukorral on tihti vajalik ligipääs keldrisse, pööningule või soojussõlme – kui avarii tekkimise ajal ei ole vastutavat KÜ liiget kohal, võib olukorra likvideerimine võtta kauem aega. 

Vee-, kütte-, avariiteenused

24 tundi / 7 päeva nädalas

 

HELISTAGE 58224263HINNAKIRI

Kirjuta meile

Info

Toru SOS OÜ Reg.kood: 12620564

Lastekodu 48, Tallinn 10144

infotorusos@gmail.com

6357752, +372 58224263

Lastekodu 46, Tallinn

Võtame vastu makseid krediitkaartidega

Võtame vastu makseid krediitkaartidega

< !--
Andy Tran

58224263

HELISTAGE MEILE

--->