Teenused

Kõik teenused

Torutööd

Toru SOS OÜ omab pikaajalist kogemust torutööde teostamisel. Meie meeskond on varustatud kaasaegsete seadmetega, tehnikaga ja mis kõige olulisem, teadmistega ning kogemustega. Hea varustus, kogemus, kaasaegne ja kindel ehitustehnika ning oma transport, tagab klientidele parima teenuse.

Pakume oma klientidele täisteenust, alates konsultatsioonist kuni teostuseni. 

Torutööd puudutavad hoone veevarustust, kanalisatsiooni, kütte- ja ventilatsioonisüsteeme. Uute hoonete puhul on tegemist süsteemi väljaehitamisega, vastavalt ehitusprojektile. Ehitustööde käigus täidetakse ehituspäevikuid ning vajadusel koostatakse kaetud tööde aktid. Pärast ehitustööde lõppemist toimub süsteemide survestamine, kontroll ja seadistamine. Reeglina koostatakse teostusjooniseid ning kliendile antakse üle dokumentatsioonikaust, koos kõikide eelnevalt loetletud dokumentidega ja seadmete/materjalide sertifikaatidega. 

Pärast ehitustööde lõppu vajab uus süsteem korrapärast hooldamist.  Süsteemi ehitustööde ja hoolduse kvaliteedist sõltub, kui kaua aega seda ekspluateeritakse ilma suuremate remonttöödeta. Hooldamist vajavad nii torustikud, kui ka paljud seadmed – radiaatorid, hüdroforid, soojusvahetid, erinevad pumbad, termostaadid, ventiilid, sõlmed jne.  

Meie firma pakub torutööde teenust nii füüsilistele, kui ka juriidilistele isikutele. Meie spetsialistid lahendavad kvaliteetselt ja operatiivselt erinevaid probleeme, mis on seotud santehnika riketega, paigaldusega, laadimisega, sisse- ja välja lülitamisega, demonteerimisega ja vahetamisega.

Pakume veemõõtjate vahetuse-, remonti-, taatlemise- ja plommimise teenust. Määruse muudatusega ei ole korterite sooja- ja külmaveearvestite taatlemine enam kohustuslik, kuid juhul, kui seda peetakse vajalikuks, saab ühistu oma sisemiste otsustega kokku leppida ka edaspidi sisemises arveldamises puhta vee mõõtmiseks taadeldud veearvestite kasutamise. Kortermaja, eramaja, ärihoone pea veearvestit, millega toimub otse arveldamine vee-ettevõtjaga, tuleb endiselt taadelda.

 

Vee-, kütte-, avariiteenused

24 tundi / 7 päeva nädalas

 

HELISTAGE 58224263HINNAKIRI

Kirjuta meile

Info

Toru SOS OÜ Reg.kood: 12620564

Lastekodu 48, Tallinn 10144

infotorusos@gmail.com

6357752, +372 58224263

Lastekodu 46, Tallinn

Võtame vastu makseid krediitkaartidega

Võtame vastu makseid krediitkaartidega

< !--
Andy Tran

58224263

HELISTAGE MEILE

--->