Teenused

Kõik teenused

Hooldusleping

Toru SOS OÜ omab pikaajalist kogemust torutööde teostamisel. Meie meeskond on varustatud kaasaegsete seadmetega, tehnikaga ja mis kõige olulisem, teadmistega ning kogemustega. Hea varustus, kogemus, kaasaegne ja kindel ehitustehnika ning oma transport tagab klientidele parima teenuse.

Toru SOS OÜ pakub oma klientidele kogu teenuste spektri, seejuures end pidevalt täiendades. Sellega on garanteeritud teenuste kõrge kvaliteet. Meie meistrid lahendavad kiiresti ja kvaliteetselt kõik probleemid, kodus või kontoris, Teile sobival ajal. 

Elamute, ettevõtlus- ja tootmishoonete tehnosüsteemide hoolduse teostamiseks pakume juriidiliste ja füüsilistele isikutele hoolduslepingut, milles fikseeritakse avariiolukordade lahendamise kord (hoolduslepinguga kliendile – esmajärjekorras), küttesüsteemide ettevalmistus kütteperioodiks ja järjepidev tehnosüsteemide hooldus, veevarustuse ja kanalisatsiooni hooldus ning ennetusremont, üldelektritööd ning muu lepinguga sätestatav.

Lepinguliste klientidele kehtivad hinnakirjast soodushinnad. Korterelamute puhul kehtivad püsikliendi hinnad ka siis, kui tellimus esitatakse selle maja korteriomaniku poolt.  

Meie ettevõtte eeliseks on asjatundlik ning hästi varustatud meeskond. Firmas on kasutusel kaasaegne ehitustehnika, kvaliteetsed seadmed ning ehitusmasinad ja transport, mis võimaldab pakkuda kliendile kompleksteenust.  

Ööpäevaringne dispetšeriteenus ja valvemeeskond võimaldavad reageerida väljakutsele koheselt – öösel, nädalavahetusel ja riigipühadel, nö „iga ilmaga“.  

Meie ehitame, hooldame ja remondime hoone sise- ja välistrasse, veevarustuse-, kanalisatsiooni-, kütte- ja ventilatsioonisüsteeme. 

Vee-, kütte-, avariiteenused

24 tundi / 7 päeva nädalas

 

HELISTAGE 58224263HINNAKIRI

Kirjuta meile

Info

Toru SOS OÜ Reg.kood: 12620564

Lastekodu 48, Tallinn 10144

infotorusos@gmail.com

6357752, +372 58224263

Lastekodu 46, Tallinn

Võtame vastu makseid krediitkaartidega

Võtame vastu makseid krediitkaartidega

Call Now Button