Teenused

Kõik teenused

Tehnosüsteemide videouuring

Tehnosüsteemide videouuringu abil saab tuvastada torustike lekkekohad, deformatsioone, ummistuse põhjuseid ja nende tekkimise kohad. Videouuring annab tellijale  visuaalse ülevaate tehnosüsteemide olukorrast, selle abil on võimalik dimensioneerida torustiku kalded ja mõõdud. 

Meie ettevõtte kaasaegne aparatuur võimaldab läbi viia torustike värvilist videodiagnostikat. Kompaktne seade, 360° pöörleva otsaga on võimeline tuvastama kõige väiksemaid defekte majasiseses torustikus. Kompleksvideouuringu tulemused salvestatakse DVD plaadile, millele lisatakse torustiku seisukorra akt, kaldegraafik ning soovituslike tööde loetelu.

Väliskanalisatsiooni videouuringu abil on võimalik saada ülevaade torude ja kaevude seisukorrast,  selgitada välja kas toru läbilaskevõimet takistab torustike sissevajumine või infiltratsiooni tagajärjel pinnase sattumine torusse. 

Sisekanalisatsiooni ja elamu püstikute läbivaatamine diagnoosib ummistuste põhjused ja lihtsustab puhastustöid. 

Parima ülevaade saavutamiseks on mõistlik enne torustiku videouuringu teostamist tellida survepesu. 

Pikemat aega kasutuses olevate objektide puhul puudub hoone omanikul tihti korralik ülevaade ventilatsioonisüsteemidest – šahtide ja lõõride seisundist, joonised, projekt, torustiku täpne asukoht jne. Olukorra väljaselgitamiseks pakume ka ventilatsioonisüsteemi video uuringuid, et tuvastada võimalikud probleemid ventilatsioonis ning hetkeolukorra kaardistamiseks. Kaardistamisega tuvastatakse šahtide parameetrid (pikkus, läbimõõt, asukoht), koostatakse šahtide skeemid, mõõdetakse väljatõmbe- sissepuhke õhuhulgad.

Ventilatsioonisüsteemi videouuringut soovitame tellida enne ventilatsioonisüsteemi renoveerimise projekteerimist. 

 

Vee-, kütte-, avariiteenused

24 tundi / 7 päeva nädalas

 

HELISTAGE 58224263HINNAKIRI

Kirjuta meile

Info

Toru SOS OÜ Reg.kood: 12620564

Lastekodu 48, Tallinn 10144

infotorusos@gmail.com

6357752, +372 58224263

Lastekodu 46, Tallinn

Võtame vastu makseid krediitkaartidega

Võtame vastu makseid krediitkaartidega

< !--
Andy Tran

58224263

HELISTAGE MEILE

--->