Teenused

Kõik teenused

Torude soojustamine

Torustiku isoleerimine on eelkõige oluline soojuskadude vähendamiseks. Lisaks isoleeritakse torustiku ka kondentsi tekkimise takistamiseks ning müra vähendamiseks. 

Torustiku soojustamiseks kasutatakse erineva kihipaksusega klaas-/kivivillast alumiiniumfooliumiga kaetud torukoorikuid või vahtpolüstereenist toruisolatsiooni, vastavalt torude parameetritele. Küttetorustiku isoleeritakse üldiselt mitteköetavates ruumides (keldris või pööningul). Veetorustiku puhul soojustatakse soojavee torud ning paigaldatakse isolatsioonikoorikud külmavee terastorudele.

Torustiku soojustamine aitab alandada küttekulutusi ning tõstab süsteemis tsirkuleeriva vedeliku temperatuuri. Terastorude isoleerimine aitab pikendada torustiku eluiga, kuna takistab kondentsi tekkimist ja seega ka rooste tekkimist. 

Väga hea tulemuse annab ka korterelamute kanalisatsioonitorude isoleerimine, mis on eriti mõistlik uute PVC torude puhul. Oleme saanud tagasisidet korteriomanikelt, kelle majades asendati vana malmist kanalisatsioonitorustik kaasaegsete plasttorude vastu. Paigalduse mugavuse kohaselt ei ole tänapäeval selle materjalile suurt alternatiivi, kuid materjalil on halb helipidavus ning torustiku müra häirib tihti majaelanike. Probleemi lahendamiseks kasutatakse mineraalvilla torude soojustuseks. Kuna kanalisatsioonitorustiku vahetamine on väga mahukas ja majaelanike jaoks tihti ebameeldiv töö, tasub mõelda torustiku isoleerimise peale veel enne ehitustööde algust. 

Kütmata ruumides või välistingimustes kasutatava torustiku isoleerimine takistab torustiku külmumisest. Eriti tõhus on lahendus, kus koos isolatsiooniga koos kasutatakse ka elektrilist soojuskaablit.

Vee-, kütte-, avariiteenused

24 tundi / 7 päeva nädalas

 

HELISTAGE 58224263HINNAKIRI

Kirjuta meile

Info

Toru SOS OÜ Reg.kood: 12620564

Lastekodu 48, Tallinn 10144

infotorusos@gmail.com

6357752, +372 58224263

Lastekodu 46, Tallinn

Võtame vastu makseid krediitkaartidega

Võtame vastu makseid krediitkaartidega

< !--
Andy Tran

58224263

HELISTAGE MEILE

--->