Teenused

Kõik teenused

Külmunud torude sulatamine

Külmade ilmade tulekul on suureks probleemiks külmunud torud. Ebameeldiv asjaolu, et veevarustus on katkenud võib muutuda veel hullemaks, kui külmunud toru puruneb (eriti metalltorustiku puhul). Sellisel juhul remondist ei piisa ning üldiselt vajab asendamist toru kogu ulatuses. 

Külmunud torude sulatamiseks on mitmeid erinevaid viise ning valik sõltub torude materjalist või asukohast. Külmunud plasttoru lahtisulatamiseks  kasutatakse spetsiaalset aurugeneraatorit, mis sulatab külmunud toru seestpoolt kuuma auruga. Metalltorude sulatamiseks kasutame transformaatoreid, mis aitavad toru lahti sulatada madalpingevooluga. Selle viisi kasutamiseks peab olema tagatud ligipääs torule mõlemast otsast. Metalltorude puhul aitab ka  väline soojendamine – selleks kasutatakse tööstuslike fööne. 

Torude külmumis probleemid esinevad kütmata või soojustamata ruumides, tihti maja keldris või pööningul, kus külmemal ajal langeb õhutemperatuur alla nulli. Probleemide ennetamiseks aitab ruumi soojuskadude vähendamine (uste ja akende tihendamine, soojustamine) ning küttekeha paigaldamine. Kütmata ruumides või välistingimustes kasutatava torustiku isoleerimine takistab torustiku külmumisest. Eriti tõhus on lahendus, kus koos isolatsiooniga koos kasutatakse ka elektrilist soojuskaablit. 

Kasuks tuleb ka teadmine, et kui  vesi liigub toru sees, siis ta ei külmu. Seega lühemal perioodil võib jätta veekraani nirisema ning see võib olla hea ajutine abinõu. Selle aja jooksul jõuab rakendada teisi meetmeid torude külmumise ennetamiseks.

Koduses majapidamises võib kasutada ka soojuspuhureid, kuid kindlasti peab järgima tuleohutuse nõudeid.

Pakume oma klientidele kiiret ja kvaliteetset külmunud torude lahtisulatamise teenust – elamutes ja tööstushoonetes. 

Vee-, kütte-, avariiteenused

24 tundi / 7 päeva nädalas

 

HELISTAGE 58224263HINNAKIRI

Kirjuta meile

Info

Toru SOS OÜ Reg.kood: 12620564

Lastekodu 48, Tallinn 10144

infotorusos@gmail.com

6357752, +372 58224263

Lastekodu 46, Tallinn

Võtame vastu makseid krediitkaartidega

Võtame vastu makseid krediitkaartidega

< !--
Andy Tran

58224263

HELISTAGE MEILE

--->