Teenused

Kõik teenused

Survepesu ja fekaalivedu

Planeeritud ja erakorraline kanalisatsiooni puhastamine

Kanalisatsioonitorude ja kaevude survepesu on ettenähtud eelkõige ummistuste likvideerimiseks ning ka ummistuste tekkimise ennetamiseks. Ettevõttel on kasutada kaks kaasaegset survepesuautot (survepesurõhuga 250 bar ja 200 bar) ja kaks erineva mahuga imurautot, mis võimaldavad oma tehnika abil kiiresti kõrvaldada ummistusi.

Ummistuste ennetamiseks on mõistlik teostada torustike ja kaevude läbipesu juba siis, kui on märgatud, et vee äravool on halvenenud. Aja jooksul kihistub torustike sisepinnale mustus, prügi, rasvad, rooste jne ning üks tõhusam viis probleemi lahendamiseks on torustiku ja kaevude pesu tugeva survega.

Kanalisatsiooni (torud diameeteriga 50-300mm) ja teiste veeäravoolude süsteemide kompleksne puhastamine.

  • vihmavee äravoolukanalisatsioon
  • väliskanalisatsiooni trassid
  • drenaažkanalisatsioon
  • fekaalikanalisatsioon
  • olustikulised ja majapidamis äravoolud
  • tootmisäravoolud

Survepesuteenust on mõistlik tellida enne torustiku videouuringu teostamist.

Tallinna linna piires on kohalesõit tasuta. Eraisikutega arveldame kohapeal sularahas või kaardimaksega. Minimaalne tasu väljakutse eest on esimese tunni hind, vastavalt hinnakirjale

Toru SOS OÜ teostab torustike puhastust, survepesu ja kanalisatsiooniummistuste kõrvaldamist. Kanalisatsioonitorustike remonti ja montaaži kaasaegse tehnika ning seadmete abil. Kanalisatsioonitorustike komplekspuhastamine, utiliseerimine ning mustuse ja ummistuste eemaldamine spetsiaalsete puhastusvahendite abil. Avariiteeninduse kogenud spetsialistid kõrvaldavad operatiivselt avariiliste kanalisatsioonitorude lõhed hüdrodünaamilise survepesu abil, manuaalse ja tehnilise puhastuse abil ning kommunikatsioonide termokeemilise ja termilise töötlemise meetodite abil.

Fekaalivedu

Ettevõttes on kasutusel kaks erineva mahuga imurautod (3 m3 ja 13m3), millega pakume klientidele fekaaliveo teenust, vastavalt hinnakirjale.

Vee-, kütte-, avariiteenused

24 tundi / 7 päeva nädalas

 

HELISTAGE 58224263HINNAKIRI

Kirjuta meile

Info

Toru SOS OÜ Reg.kood: 12620564

Lastekodu 48, Tallinn 10144

infotorusos@gmail.com

6357752, +372 58224263

Lastekodu 46, Tallinn

Võtame vastu makseid krediitkaartidega

Võtame vastu makseid krediitkaartidega

Call Now Button