Teenused

Kõik teenused

Santehnilised tööd kodus ja kontoris

Igas elamus, korteris või kontoris on santehnikat – alustades WC potist, valamust või duššinurgast ning lõpetades kaasaegsete kütte-/jahutussüsteemidega. Vahest võib juhtuda, et seadmed või süsteemid ei toimi enam nii nagu peab ning vajate spetsialisti abi. Paljudel juhtudel on vajalik kiire reageerimine, kuna lekkivad või ummistunud torud võivad kahjustada siseviimistlust. Avariiolukorra puhul on mõistlik kutsuda kohale spetsialist, kellel on olemas vastavad töövahendid ning ligipääs hoone tehnosüsteemidele (kui tegemist on korterelamuga või büroohoonega).

Meie firma osutab santehnika remonditeenuseid nii füüsilistele, kui ka juriidilistele isikutele. Meie spetsialistid lahendavad kvaliteetselt ja operatiivselt erinevaid probleeme, mis on seotud santehnika riketega, paigaldusega, laadimisega, sisse- ja välja lülitamisega, demonteerimisega ja vahetamisega.

Tänapäeval pürgib teenuste turg uute kvaliteetteenuste tasemele, ja seega santehnilised tööd ei ole erandiks. Meie ettevõtte spetsialistid läbivad perioodiliselt erinevaid koolitusi. Nad on kursis erinevate materjalidega, nende omadustega, nad oskavad kasutada erinevaid spetsiaalseid tööriistu ja seadmeid. Nende väljaõpe toimub üldjuhul praktikas, kus kogenud meistrid jagavad oma oskuseid ning teadmisi. Hea santehnik peab oskama välja ehitada toimivad süsteemid, ning hiljem ka süsteeme hooldama ja seadistama. Hooldamist vajavad nii torustikud, kui ka paljud seadmed – radiaatorid, hüdroforid, soojusvahetid, erinevad pumbad, termostaadid, ventiilid, sõlmed jne. 

Oma vajadustest ja soovidest saate jätta teate meie dispetšeri telefonile 58224263 või 6357752. Meie lukksepad-santehnikud võtavad Teiega koheselt ühendust, et arutada Teie probleeme, annavad operatiivset abi vanni, wc poti, valamu, dušikabiini, segisti jne. paigaldusele. Samas vahetame välja rikutud või vananenud santehnikat jne. Kõikidele töödele anname kahe aastase garantii.

 

Vee-, kütte-, avariiteenused

24 tundi / 7 päeva nädalas

 

HELISTAGE 58224263HINNAKIRI

Kirjuta meile

Info

Toru SOS OÜ Reg.kood: 12620564

Lastekodu 48, Tallinn 10144

infotorusos@gmail.com

6357752, +372 58224263

Lastekodu 46, Tallinn

Võtame vastu makseid krediitkaartidega

Võtame vastu makseid krediitkaartidega

< !--
Andy Tran

58224263

HELISTAGE MEILE

--->